KONST / Litografier / Färglitografi 16152054
nr 1615 2054
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Signerad, numrerad 230/290, Nybroplan. Färglitografi, bildmått: 53x69 cm, yttermått inklusive ram: 74x89 cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 april 2024
kl 19:12:52
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
22 apr
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist